Rekonstrukce kuchyně Ostrava

Pod rekonstrukcí kuchyně si každý představí něco jiného v závislosti na tom, jaký aktuálně řeší problém. Někoho trápí tvar kuchyně, někomu se nelíbí dosavadní barva a design kuchyně nebo je kuchyň již poznamenána časem a je třeba ji zrekonstruovat kompletně i se spotřebiči.

Rekonstrukce kuchyně v panelovém domě

S tímto typem rekonstrukce se setkáváme velice často. Panelové domy se začaly stavět desítky let zpátky a dispoziční řešení těchto kuchyní často nevyhovuje potřebám domácnosti (a to nemluvíme o funkčnosti a designu samotné kuchyně). Velmi často je rekonstrukce kuchyně spojována s rekonstrukcí koupelny, jelikož kuchyně a koupelny bývaly montovány na společné zdi tzv. jádru, aby měli dělníci méně práce s rozmístěním potrubí na vodu a odpad.

TIP na článek: Jak na návrh a rekonstrukci kuchyně

Tato éra je však dávno pryč a nyní si můžete přesně nadiktovat, jak má kuchyň vypadat, pokud to dispozice bytu dovolí. Náš bytový architekt vám pomůže zvolit to nejlepší řešení, aby byla kuchyň funkční při vaření a pohyb v kuchyni byl plynulý. Vy si tak můžete užívat skvělou kuchyň na míru.

Rekonstrukce kuchyně v rodinném domě

Podmínky pro rekonstrukci zde bývají velmi podobné jako při realizaci rekonstrukce v panelovém domě. Zde však otázka, zda si pořídit typovou kuchyni z obchoďáku zcela odpadá. Místnosti jsou zpravidla daleko větší než v panelovém bytě a tyto konfekční kuchyně zde vypadají otřesně. Na druhou stranu, kuchyně na míru jsou pak o to zajímavější, jelikož je tady velký dispoziční prostor na kuchyně například s barovým ostrůvkem.

Rekonstrukce kuchyně cena

Jak jsme již naznačili, možností rekonstrukce je nespočet. Jaký rozpočet na rekonstrukci kuchyně si připravit? To už opravdu záleží na požadavcích zákazníka. Náročnosti práce, volbě materiálu, druhu a velikosti rekonstrukce. Toto vše a mnohem více se může promítnout při cenotvorbě. Pro představu rekonstrukce v paneláku 3+1 zvyšuje cenu nemovitosti až o pětinu, a tudíž je to i jistá forma investice.

Doporučujeme se přijít poradit do našeho interiérového studia, kde vám na základě Vašich požadavků dokážeme připravit přibližný cenový návrh nebo se už konkrétně bavit o přestavbě Vaši nové kuchyně.

 

Objednat nezávaznou konzultaci zdarma!

 

 Ukázka rekonstrukce kuchyně v bytě 2+1 se změnou dispozice na 2+KK (realizace, projekt a původní stav)

Ukázka realizace rekonstrukce bytové kuchyně (realizace, projekt a původní stav)

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.


T : +420 603 533 789 
T : +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)