Rohové kuchyně na míru

Zařizujete si zrovna novou kuchyň a láká vás linka ve tvaru L? Rohová kuchyně, je ideálním řešením při problému malého prostoru, kde může být její praktičnost velmi užitečná. Nemusíte se bát, že by se zde něco nevešlo, pokud se kuchyň efektivně navrhne využijete každého centimetru. Např. u rohové kuchyně s ostrůvkem máte vše doslova po ruce a kuchyň má tak maximální využití. Rohové kuchyně do paneláku nebo bytu - obě varianty jsou možné.

Rohové kuchyně se spotřebiče, jako dřez, sporák, lednici aj., pomáháme vybavit tak, aby byl pohyb co nejmenší a vše jste měli po ruce. Přímo do rohu, je dobré umístit rohový dřez, který se speciálně pro tyto účely vyrábí a prodává. Nejen, že to vypadá dobře, ale je i efektivní. Navíc si rohovou kuchyň můžete lehce oddělit na část, kde se suroviny chystají a, kde se tepelně upravují.

Vysněná kuchyně

Vzhled už je jen na vás, ať už se vám líbí moderní rohové kuchyně, venkovské, provence či retro. Rohové kuchyni sluší prostě vše! Navíc vám pokoj opticky rozdělí a není zde třeba žádná stěna. Pokoj je tak prostornější a otevřenější.

Rohová kuchyň vám může pomoci naplno využít roh pokoje a zajistit mnoho úložného prostoru. Chce to jen vybrat ty správné skříňky, abyste prostor využili naplno. Od poliček, které jsou hezkou dekorací, ale slouží i jako úložný prostor.

Poradíme s každým přáním

Ovšem má to jeden háček. Na prodejnách s kuchyňským nábytkem nemusíte najít takovou kuchyň, jakou si představujete. Proto jsme tady my, abychom vám vaši vysněnou, rohovou kuchyň pomohou zrealizovat.

Mnohdy může být rohová kuchyně na míru levnější, než si myslíte. Ukážeme vám, na čem je možné ušetřit a na čem by naopak bylo dobré přidat. Pokud chcete, aby vaše kuchyň hezkých pár let sloužila. Chce to kvalitní materiál, který vám pomůžeme vybrat.

Rádi se podíváme na vaše návrhy, kreativitu nebo inspiraci. Dáme hlavy dohromady a pomůžeme vám s plány a realizací. Pokud si nejste 100% jistí, můžeme se domluvit na nezávázné konzultaci zdarma, kde se dozvíte vše, co vás zajímá.

Domluvit nezávaznou konzultaci zdarma!

 

Rohová kuchyně

 

Rohové kuchyně na míru fotogalerie - Ukázky naší práce

Připravujeme...

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.

Telefon: +420 596 941 320
GSM: +420 603 533 789 
GSM: +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)