Kuchyně a kuchyňské linky na míru - Ostrava a okolí

Kuchyně s kuchyňskou linkou na míru pro vás bude perfektním řešením, pokud očekáváte funkčnost a originalitu bez kompromisů. Poskytneme vám individuální servis přesně podle vašich potřeb a naše práce skončí až tehdy, když budete s novou kuchyní na zakázku stoprocentně spokojeni.

Postup realizace u kuchyně a kuchyňské linky na míru:

  1. zaměření prostoru technikem 
  2. konzultace s bytovým architektem na studiu
  3. příprava návrhu a studie vč. přípravy stavební připravenosti 
  4. následuje výroba cca 6-8 týdnů od objednání 
  5. následuje montáž na místě a zapojení technikem

Vždy se každá nová zakázka zaměřuje technikem – tato služba není zpoplatněna a je v rámci přípravy ZDARMA.

Záruka na dílo je standardně 36 měsíců.

Hlavní výhody kuchyně s kuchyňskou linkou na míru

✔️ Výroba kuchyně a kuchyňské linky na míru vám umožní přizpůsobit výsledek jakémukoliv interiéru. Nedělají nám problém malé kuchyně na míru ani rohové kuchyně na míru, ve tvaru U, I, G, s oknem či bez, ukážeme vám, jak pracovat s prostorem tak, aby ho byl vždy dostatek.

✔️ Popusťte uzdu fantazii a vyberte si styl kuchyně, který vám dokonale sedne. Vyrábíme dřevěné kuchyně na míru, z masivu, porta nebo rustikální. Moderní i klasické. Provance i country. Ani zde se meze nekladou. Poradíme si s každým zadáním.

✔️ Je-li vaší prioritou levná kuchyně na míru, prozradíme vám, na čem je možné šetřit a kdy se vyplatí zainvestovat. O něco dražší a kvalitnější materiál totiž může vaší nové kuchyni prodloužit životnost o pěkných pár let.

✔️ Kuchyňská linka na míru bude vyrobena tak, aby jeji životnost byla maximální. Výsledek bude stoprocentní, bez doplňování pruhů materiálu či nepraktických mezer!

Proč si nás zákazníci vybírají?

Nadstandardní péče o zákazníky - Individuální přístup k zákazníkům je pro nás klíčový. Každému dopřáváme vysoký standard služeb a jsme plně k dispozici, kdykoliv je potřeba – od první myšlenky na kuchyň na klíč až po její realizaci. Ať už za námi přijdete s papírem a tužkou, či hotovými skicami od architekta, pomůžeme vám.

Prostor pro kreativitu - Kuchyně na míru nabízí nespočet možností. Každá je originální a můžete si být jisti, že stejnou, jako je ta vaše, jen tak nenajdete. Nové nápady jsou pro nás výzvou, ať jsou sebedivočejší. Tak popusťte uzdu fantazii a dopřejte si kuchyň, o které jste vždycky snili. Potřebujete trochu inspirace? Prohlédněte si kuchyně níže, které jsme realizovali.

Zkušené oko architekta - S plánováním nové kuchyně vám může pomoci náš bytový architekt. Poradí s jednotlivými kusy nábytku, kuchyňskou linkou na míru i s bytovými doplňky. Vyhotoví také 3D návrh, abyste měli jistotu, že kuchyň na zakázku bude splňovat všechny vaše představy.

Rozumná cena - Poskytneme vám perfektní servis a zaručíme vysokou kvalitu služeb, ať už si vyberete nejlevnější kuchyň na míru, či tu nejdražší variantu. Vždy navíc znáte cenu každé položky, od kuchyňské linky až po držáky skříněk, takže máte nad vaší investicí naprostou kontrolu.

Zajímá vás, kolik by stála realizace vašeho snu? Domluvte si nezávaznou konzultaci zdarma.

Jak postupujeme při začátku spolupráce

  1. Nezávazná konzultace zdarma - Navštivte naše kuchyňské studio v Ostravě. Probereme spolu vaše možnosti a zodpovíme všechny dotazy. Pro inspiraci si můžete prohlédnout ukázkové kuchyně, vzorníky použitelných materiálů a barev a mnoho dalšího.
  2. Kalkulace ceny - Váš rozpočet a cena kuchyně na míru určí, jakým směrem se budeme při realizaci ubírat. Poradíme si s levnějším řešením i s luxusní kuchyní na míru. A pamatujte – u nás za nadstandardní služby připlácet nemusíte. Perfektní zákaznická péče a služby bytového architekta zdarma ke každé realizaci jsou v našem kuchyňském studiu samozřejmostí.
  3. 3D vizualizace - Společně dáme vašemu snu konkrétní podobu. Určíme přesné rozměry, vybereme materiály a barvy. Nakonec pro vás zdarma vypracujeme 3D vizualizaci. Uděláte si tak jasnou představu, jak bude vaše nová kuchyň na míru vypadat, a ujistíte se, že vám v ní do budoucna nebude nic chybět.
  4. Realizace - Jakmile budete s podobou kuchyně na klíč spokojeni, pustíme se do práce. K dispozici máme celý tým šikovných rukou, od elektrikářů přes topenáře až po zedníky a podlaháře. Díky tomu vám odpadnou starosti se sháněním řemeslníků, a navíc budete mít jistotu, že na vaší kuchyni pracují opravdoví profesionálové.
  5. Předání vysněné kuchyně - Kuchyň vám předáme připravenou a uklizenou, takže se hned můžete pustit do vaření.

 

Objednat nezávaznou konzultaci zdarma!

 

Kuchyně na míru fotogalerie - Ukázky naší práce

A jak by mohl výsledek naší spolupráce vypadat? Podívejte se na fotografie kuchyní na míru, které jsme realizovali. Zvládáme vysoce moderní kuchyně na míru, kuchyně do paneláku a poradíme si i s atypicky řešenou porta kuchyní na míru. Přesvědčte se sami!

Chcete vidět víc? Navštivte naše kuchyňské studio v Ostravě a prohlédněte si ukázkové kuchyně na vlastní oči.