Kuchyně na míru Ostrava

Ať už sníte o moderní kuchyni v novém domě nebo přestavbě malé kuchyně na míru do paneláku, my vaše sny o dokonalém domově dokážeme splnit. Kdy zvolit kuchyň na míru? V podstatě kdykoliv, kdy bojujete s rozměry v kuchyni.

Kuchyně na zakázku vám dává možnost projevit svou kreativitu od kuchyňské linky na míru po kuchyňský nábytek a spotřebiče. Chápeme a dáváme zde prostor pro konzultaci nejlepšího řešení. Jen v posledních letech jsme realizovali přes 1000 zakázkových interiérů a kuchyní na klíč a své dlouholeté zkušenosti propojíme i s vaši kuchyní!

Proč si nás zákazníci vybírají?

 • Individuální přístup - Jsme profesionálové v oboru. Péče a přístup k jednotlivci je pro nás prioritou. Toto v IKEA nezažijete.
 • Originální projekty - Chcete být výjimeční? S námi tu možnost máte. Každý projekt se snažíme pojmout jinak - originálně. Přijďte si pro tu svou!
 • 3D návrh kuchyně - Pro lepší představu pro vás vyhotovíme 3D návrh, abyste si byli vždy jistí, že kuchyň bude podle vašich představ.
 • Kompletní servis - Při spolupráci s námi nemusíte shánět každého řemeslníka sám. Máme celý tým profesionálů od architektů přes elektrikáře a topenáře po zedníky a podlaháře. Budeme s vámi od základního nákresu domu až po jeho kolaudaci.
 • Rozumná cena - S námi vždy víte, kolik stojí každá položka, ať už se jedná o kuchyňskou linku nebo držáky skříněk, proto bude cena vždy odpovídat vámi zvolené kvalitě a domluvené ceně.
 • Vysoký standard služeb - Ceníme si, že vám můžeme nabízet ty nejlepší služby v oboru a tento standard dopřáváme každému zákazníkovi, ať už se jedná o nejlevnější kuchyně na míru nebo je cena kuchyně na míru vyšší.
 • Podpora při přípravě i realizaci - Váháte nás oslovit? Ale kdy? Čím dříve, tím lépe. Jsme s vámi od první myšlenky až samotné vyhotovení. Ať už za námi přijdete s papírem a tužkou či vyhotovenými skicami od architekta, pomůžeme Vám.

Tvar kuchyně

Už víte, jaký tvar bude mít vaše nová kuchyně? Bude ve tvaru U, I, G nebo rohová? Budete mít jídelní stůl nebo zvolíte třeba ostrůvek? Bude v kuchyni okno? Náš bytový architekt vám ukáže, jak pracovat s prostorem tak, aby ho byl vždy dostatek.

Ukážeme vám, jaké jsou nejnovější možnosti řešení skříněk a úložných prostorů, abyste nebyli při jakémkoliv pohybu po své kuchyni limitováni. Možnosti jsou neomezené!

Styl kuchyně

Nyní máte představu, jaký tvar bude vaše kuchyně mít. Ale už jste se rozhodli, jaký styl se hodí právě k vám? Bude to dřevěná kuchyně na míru, z masivu, porta nebo třeba rustikální? Moderní či klasická? Provance či country? Ani zde se meze nekladou. S námi můžete být kýmkoli chcete.

Jak pracujeme?

 1. Nezávazná konzultace - Uvažujete o nové kuchyni, ale ještě v tom nemáte jasno? To je naprosto pochopitelné. Přijďte se poradit do našeho kuchyňského studia v Ostravě a vše vám začne dávat smysl.
 2. Kalkulace ceny - Rozpočet a cena kuchyně na míru určí, jakým směrem se budeme při realizaci ubírat.
 3. 3D vizualizace - Jak bude kuchyň vypadat? Pojďme se na to podívat.
 4. Návrh kuchyně - Určení konkrétních rozměrů, výběr materiálů a barev a prostě vše ostatní co k tomu patří, než začne proměna dosavadních prostor.
 5. Realizace - Měření, výroba kuchyně na míru a její instalace v domluveném termínu.
 6. Vysněná kuchyň - Předáváme vám kuchyň čistou a přejeme plno radostných chvil v nové kuchyni.

Kuchyně na míru Ostrava

Stále si nedokážete svou kuchyň dost dobře představit? Přijďte se podívat do našeho interiérového studia v Ostravě. Ukázkové kuchyně, vzorníky použitelných materiálů a barev a mnoho dalšího pro vaši inspiraci. K dispozici vám je vždy personál, který vám vše ukáže. Nechte si také zpracovat 3D návrh kuchyně.

Fotografie kuchyní na míru

A jak by mohla vaše kuchyň vypadat? Podívejte se na fotografie kuchyní na míru námi realizované. Luxusní kuchyně na míru nebo atypicky řešené porta kuchyně na míru. Přesvědčte se sami!