Vážení klienti, v návaznosti na nařízení vlády o přijetí krizových opatření je
naše studio na ul. Mongolská 1546/2, Ostrava - Poruba,
dočasně uzavřeno od 14.3.2020 do odvolání nařízení.
Nadále jsme s vámi v kontaktu a provádíme konzultace emailem a telefonicky.Návrh a realizace interiéru Ostrava a okolí

Interiér domácnosti nepřímo ovlivňuje naši náladu a v takovém případě by se nemělo nic uspěchat. Úspěšná realizace změny interiéru stojí značné úsilí a není vždy lehké vše dokonale naplánovat, tak aby se ve finále na něco nezapomnělo. Často je zde třeba skloubit řadu profesí a schopných lidí, kteří vědí co dělají.

Realizace interiérů

Naši výsadou jsou kompletní návrhy a realizace interiérů na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem a rekonstrukcí jednotlivých prostor tzv. interiéru na klíč ve vašem současném domě nebo bytě. Vždy pracujeme s daným rozpočtem a snažíme se, aby cena návrhu a realizace přestavby interiéru dosáhla maximální možné kvality.

Osobní přístup

Našim cílem není pouze to, aby byt či dům vypadal pěkně po vizuální stránce, ale aby to byl i funkční prostor, který slouží hlavně vám a cítili jste se v něm sami sebou. Poradit vám může náš bytový architekt. Vytvoří pro vás funkční bytový design, návrhy interiérů se zpracováním 3D vizualizace a následné projektové dokumentace při realizaci rekonstrukce. Pomůže také s řešením interiérů včetně jednotlivých kusů nábytku a bytových doplňků.

Přijďte nás navštívit

Jsme otevřeni nápadům a představám, které vám leží na srdci. Stavte se v našem interiérovém studiu v Ostravě, kde se můžete nechat inspirovat. Osobní přístup nekončí na prodejně, ale diskutujeme s vámi všechny možnosti.

Společně to zvládneme

S námi jste už jen krůček od vysněného bydlení. Každý prostor je pro nás výzvou a nepopsanou stránkou. Můžete nás oslovit ve chvíli, kdy se rozhodnete postavit si vlastní dům nebo ve chvíli, kdy cítíte, že je u vás doma potřeba něco změnit a udělat to jinak- lépe. Pomůžeme vám vyhnout se včas všem chybám při realizaci dříve, než do ní začnete investovat.

Postup návrhu a realizace

  1. Oslovení a stručné seznámení se záměrem či požadavkem
  2. Vstupní konzultace buď přímo na místě nebo v kanceláři
  3. Zaměření prostorů, zjištění skutečného stavu a posouzení možností změn a úprav
  4. Vlastní zpracování dispoziční studie a návrh celkového řešení, návrh rozpočtu realizace v bodech
  5. Zpracování studie do hloubky vč. vizualizací a stavebního projektu, zpracování statiky, světelné studie atd. - až do finální studie ke spokojenosti klienta
  6. Následuje realizace v nastaveném harmonogramu
  7. Předání realizace nebo díla

Cena návrhu interiéru

Návrhy děláme zdarma, ale jen v případě, že jsou součástí projektu k realizaci. Pokud máte zájem pouze o samostatný návrh interiéru – cena je stanovena dle rozsahu a složitosti studie. Je-li návrh interiéru součástí SOD a neúčtuje se.

 

 

Objednat nezávaznou konzultaci zdarma!