Návrh interiéru Ostrava a okolí - ZařizujiByt.cz

Interiér domácnosti nepřímo ovlivňuje naši náladu a v takovém případě by se nemělo nic uspěchat. Úspěšná realizace změny interiéru stojí značné úsilí a není vždy lehké vše dokonale naplánovat, tak aby se ve finále na něco nezapomnělo. Často je zde třeba skloubit řadu profesí a schopných lidí, kteří vědí co dělají.

Realizace interiérů

Naši výsadou jsou kompletní návrhy a realizace interiérů na míru. Rádi vám pomůžeme s návrhem a rekonstrukcí jednotlivých prostor tzv. interiéru na klíč ve vašem současném domě nebo bytě (Ukázka zařízení interiéru na klíč). Vždy pracujeme s daným rozpočtem a snažíme se aby cena návrhu a realizace přestavby interiéru dosáhla maximální možné kvality.

Osobní přístup

Našim cílem není pouze to, aby byt či dům vypadal pěkně po vizuální stránce, ale aby to byl i funkční prostor, který slouží hlavně vám a cítili jste se v něm sami sebou. Poradit vám může náš bytový architekt. Vytvoří pro vás funkční bytový design, návrhy interiérů se zpracováním 3D vizualizace a následné projektové dokumentace při realizaci rekonstrukce. Pomůže také s řešením interiérů včetně jednotlivých kusů nábytku a bytových doplňků.

Přijďte nás navštívit

Jsme otevřeni nápadům a představám, které vám leží na srdci. Stavte se v našem interiérovém studiu v Ostravě, kde se můžete nechat inspirovat. Osobní přístup nekončí na prodejně, ale diskutujeme s vámi všechny možnosti.

Společně to zvládneme

S námi jste už jen krůček od vysněného bydlení. Každý prostor je pro nás výzvou a nepopsanou stránkou. Můžete nás oslovit ve chvíli, kdy se rozhodnete postavit si vlastní dům nebo ve chvíli, kdy cítíte, že je u vás doma potřeba něco změnit a udělat to jinak- lépe. Pomůžeme vám vyhnout se včas všem chybám při realizaci dříve, než do ní začnete investovat.