Rekonstrukce bytu Ostrava

Bydlení podle vašich představ nemusí zůstat jen u plánů a představ. My je dokážeme proměnit ve skutečnost. Zabýváme se především tvorbou originálních a funkčních interiérů na míru, ať už na začátku stavby nebo při následné rekonstrukci. V uplynulých letech jsme realizovali více než 1000 bytových interiérů a společně se zákazníkem tvoříme sehraný tým.

Velkou výhodou při kompletní rekonstrukci bytu je to, že pro veškeré prováděné práce Vám vystačí jedna firma. Od rekonstrukce koupelny přes pokládku podlah, elektroinstalace, dodávku interiérových dveří, instalatérských prací až po detaily vybavení bytu. Celý proces tak můžete komunikovat rychle a jednoduše skrze minimální počet osob.

Návrh rekonstrukce bytu

Představa o rekonstrukci bytu dostává reálnou podobu právě při zpracování návrhu. Nezáleží zda jde o rekonstrukci malého bytu, rekonstrukci bytu 2+1, 3+1 nebo většího. Návrh je důležitý při celkové, ale i při částečné rekonstrukci. V návrhu zapracujeme konkrétní rozmístění nábytku, spotřebičů i doplňků ve 3D vizualizaci a Vy tak budete přesně vědět, jak bude Váš vysněný domov vypadat.

Po celou dobu přípravy a realizace rekonstrukce bytu budete mít také k dispozici služby bytového architekta. Návrh a následnou projektovou dokumentaci zpracujeme individuálně, dle Vašich potřeb na míru. Zákazníkovi samozřejmě nabízíme volnou ruku při výběru všech materiálů.

Rekonstrukce panelového bytu

Panelové byty jsou dispozičně velice různorodé. Dalo by se říct že sídliště od sídliště výrazně rozdílné. Z každé rekonstrukce si vždy vezmeme určité poznatky, které můžeme opět aplikovat pro další rekonstrukce. Setkali jsme se s opravdovou spoustou atypických interiérů a těšili jsme se z výzvy a zkušeností, které z toho úspěšně vznikly.

Ať se tedy rozhodnete pro rekonstrukci kuchyně nebo kompletní rekonstrukci bytu na klíč, budete mít jistotu, že využijeme funkční prostor bytové jednotky na maximum. Ve svém týmu máme odborníky na vodoinstalace, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce i podlahářství. Díky dobré organizaci jednotlivých činností, která je založena na naší mnohaleté zkušenosti už nemusíte složitě shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich práci. Naši odborníci dokážou kouzla s vnitřní dispozicí, s ohledem na nosné konstrukce objektu.

Zajišťujeme kompletní servis ZDARMA:

  • Zaměření stavby a prostor
  • Služby bytového architekta po celou dobu přípravy a realizace
  • Vyřízení povolení a úřady (statické posudky atd.)
  • Kompletní projektová dokumentace
  • Studie a 3D řešení
  • Projekt světelné studie a barevné řešení konceptu bytu
  • Systém řízení stavby
  • Stavební dozor

Cena rekonstrukce bytu

Cenu řešíme se zákazníkem vždy individuálně a před začátkem realizace rekonstrukce máte důkladný přehled o všech nákladech spojených s rekonstrukcí. Projekt rekonstrukce bytu bude mít jasně danný rozpočet a Vás už tak nic nepřekvapí.

Součástí jsou výhodné balíčky k realizaci formou výrazných slev a bonusů pro rozsáhlejší projekty. Naše realizace obsahují vždy v základu nadstandardní prvky jako vinylové podlahy, CPL dveře a zárubně , designovou kuchyni atd.

Doporučujeme se přijít podívat a poradit do našeho interiérového studia, kde vám na základě Vašich požadavků dokážeme připravit přibližný cenový návrh nebo se už konkrétně bavit o rekonstrukci Vašeho nového bytu.

 

Objednat nezávaznou konzultaci zdarma!

 

Rekonstrukce bytu fotogalerie

Rekonstrukce bytu 3+1 na 4+KK 92m2 na klíč

 

rekonstrukce bytu 1+1 40m2 přestavba na 2+kk

 

Rekonstrukce bytu 3+1 77m2 na klíč

 

Rekonstrukce bytu na klíč V3

Kompletní REKONSTRUKCE bytu 3+1 74 m2 na klíč dle nového projektu.

Rekonstrukce bytu na klíč V1

Kompletní rekonstrukce původního bytu 4+1 107 m2 zrekonstruován nově na 4,5 + kk na klíč dle nového projektu.

Rekonstrukce bytu na klíč V2

Kompletní REKONSTRUKCE původního bytu 3+1 77 m2 na klíč dle nového projektu.

Vytvoření nového bytu 39m2 v suterénu RD

Vytvoření nové bytové jednotky 39 m2 v suterénu RD

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.


T : +420 603 533 789 
T : +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)