Vážení klienti, v návaznosti na nařízení vlády o přijetí krizových opatření je
naše studio na ul. Mongolská 1546/2, Ostrava - Poruba,
dočasně uzavřeno od 14.3.2020 do odvolání nařízení.
Nadále jsme s vámi v kontaktu a provádíme konzultace emailem a telefonicky.


O nás

Naše společnost se specializuje na projektování, design a realizace interiérů na klíč.

Od počátku jsme se zaměřili na specifický segment trhu tj.,,BYDLENÍ" a zařizování interiérů s důrazem na osobní přístup k zákazníkům.

Naše hlavní činnost je kompletní realizace bytových interiérů na klíč, kde jsme schopni zabezpečit komplexní systém služeb od architekta, technika, řemeslníky, čímž docílíme komplexní péče v oblasti zařizování bydlení a uceleného výsledku při realizaci.

V uplynulých letech jsme realizovali více než 1000 kuchyňských a bytových interiérů. Máme stabilní tým lidí na všech úrovních - architekt, prodejce, technik a montážníci, kteří jsou pravidelně školeni a mají zkušenosti v oboru. Jsme respektovaný leader trhu s kuchyněmi a zakázkovým řešením interiérů bytů na klíč. Zaměřujeme se na vysokou kvalitu, spolehlivost, design a dokonalost detailů. V našem Kuchyňském a interiérovém studiu můžete shlédnout ukázku jednotlivých systémů a kvality výrobků a samozřejmě sjednat schůzku s bytovým architektem.

Veškeré služby v oblasti poradenství a projektové dokumentace včetně vyhotovení návrhu jsou pro zákazníky v případě realizace zpracovány Zdarma. 

Snahou naší firmy je vyhovět, pokud je to možné, všem vrstvám zákazníků, abychom max. podpořili úroveň kultury bydlení.

Těšíme se na vaši návštěvu.