O nás

Naše společnost se specializuje na projektování, design a realizace interiérů na klíč.

Od počátku jsme se zaměřili na specifický segment trhu tj.,,BYDLENÍ" a zařizování interiérů s důrazem na osobní přístup k zákazníkům.

Naše hlavní činnost je kompletní realizace bytových interiérů na klíč, kde jsme schopni zabezpečit komplexní systém služeb od architekta, technika, řemeslníky, čímž docílíme komplexní péče v oblasti zařizování bydlení a uceleného výsledku při realizaci.

V uplynulých letech jsme realizovali více než 1000 kuchyňských a bytových interiérů. Máme stabilní tým lidí na všech úrovních - architekt, prodejce, technik a montážníci, kteří jsou pravidelně školeni a mají zkušenosti v oboru. Jsme respektovaný leader trhu s kuchyněmi a zakázkovým řešením interiérů bytů na klíč. Zaměřujeme se na vysokou kvalitu, spolehlivost, design a dokonalost detailů. V našem Kuchyňském a interiérovém studiu můžete shlédnout ukázku jednotlivých systémů a kvality výrobků a samozřejmě sjednat schůzku s bytovým architektem.

Veškeré služby v oblasti poradenství a projektové dokumentace včetně vyhotovení návrhu jsou pro zákazníky v případě realizace zpracovány Zdarma. 

Snahou naší firmy je vyhovět, pokud je to možné, všem vrstvám zákazníků, abychom max. podpořili úroveň kultury bydlení.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.


T : +420 603 533 789 
T : +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)