Rekonstrukce domu Ostrava

Rozhodli jste se pro kompletní rekonstrukci domu a nevíte kde začít? Už nyní jste na správné cestě za vysněným domovem. Jsme odborníci za slovo vzatí v oblastí bydlení. Celý projekt rekonstrukce domu se musí důkladně naplánovat.

Nejde jen o vzhled

Starší dům může skrývat mnoho neznámých a při rekonstrukci rodinného domu obdobně jako u novostavby, je cílem architekta vytvořit návrh a ten uvést do života. Architekt dokáže vidět věci komplexně, zhodnotí, co je potřeba udělat a co mohou tyto zásahy přinést. Může navrhnout i další vylepšení domu a přizpůsobí jej současným nárokům.

Na služby projektanta a architekta se můžete obrátit při velkých rekonstrukcích starého domu, případně přístavbou, modernizací nebo nástavbou, ale z výše zmíněných důvodů není od věci společná spolupráce i při menších běžných úpravách, jako je výměna oken či zateplení domu. I tyto změny zasáhnou do organismu domu.

Mnoho změn, mnoho starostí- pro vás NE

Jaký bude postup práce a jakou bude mít vaše bydlení konečnou podobu bude určovat poloha nosných zdí, tvar krovu, velikost a umístění oken. Zásahy do nosných konstrukcí a fasády domu jsou nejkomplikovanější a vyžadují stavební povolení.

Územní rozhodnutí případně územní souhlas s novostavbou, či rekonstrukcí je procesní postup daný stavebním zákonem, který vede příslušný stavební úřad. Toho se ovšem nemusíte obávat. Zařídíme všechny potřebné dokumenty a povolení pro rekonstrukci domu na klíč za vás.

Součástí stavby a rekonstrukce mohou být i některé vestavěné druhy nábytku. Kuchyňské spotřebiče, šatní skříně, knihovny apod. V projektu i v rozpočtu na ně uděláme dostatečné místo. Vestavěný nábytek se vás bude týkat také při rekonstrukci bytu.

rekonstrukce bydlení

S námi víte do čeho jdete

Při realizaci víte přesnou cenu projektu rekonstrukce domu a práce je vždy kontrolována stavebním dozorem. Máte k dispozici kompletní projektovou dokumentaci a naši architekti s vámi proberou možné změny. Rádi vás uvidíme a vypracujeme pro vás nezávislý cenový návrh.

 

Objednat nezávaznou konzultaci zdarma!

 

 

Kompletní rekonstrukce rodinného domu

Rekonstrukce obytné části rodinného domu, kompletní rekonstrukcí prošlo přízemí rodinného domu, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, v návaznosti na vstupní halu a zázemí. Průběh kompletní rekonstrukce rodinného domu můžete vidět na fotografiích, které jsme přiložili níže.

Rekonstrukce rodinného domu na klíč

 Rekonstrukce RD domu s kompletní změnou původní dispozice a přestavbou interiéry a kompletní zařízení na klíč (realizace, projekt, průběh)

Přestavba rodinného domu na klíč

  Rekonstrukce RD domu s kompletní změnou původní dispozice a přestavbou interiéry a kompletní zařízení na klíč (realizace, projekt, průběh)

 

Rekonstrukce a přestavba podkrovního bytu v rodinném domě na klíč

 Kompletní přestavba RD a jeho podkrovní části, se změnou dispozičního řešení a kompletní zařízení interiéru nově vzniklého bytu.

Kompletní zařízení novostavby rodinného domu

Kompletní zařízení rodinného domu (Bungalow 250m2) na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby rodinného domu 2

Kompletní zařízení rodinného domu ( Bungalow 280m2 ) na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby rodinného domu 3

Kompletní zařízení 2 podlažního rodinného domu na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby rodinného domu 4

Kompletní zařízení 2 podlažního rodinného domu na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby rodinného domu 5

Kompletní zařízení rodinného domu ( Bungalow 232m2 ) na klíč dle projektu.

Rekonstrukce kompletního RD (statek) Retro design

Kompletní rekonstrukce RD (Statek) Retro design Rustikal na klíč dle nového projektu.

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.


T : +420 603 533 789 
T : +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)