Rekonstrukce domu Ostrava

Rozhodli jste se pro kompletní rekonstrukci domu a nevíte kde začít? Už nyní jste na správné cestě za vysněným domovem. Jsme odborníci za slovo vzatí v oblastí bydlení. Celý projekt rekonstrukce domu se musí důkladně naplánovat.

Nejde jen o vzhled

Starší dům může skrývat mnoho neznámých a při rekonstrukci rodinného domu obdobně jako u novostavby, je cílem architekta vytvořit návrh a ten uvést do života. Architekt dokáže vidět věci komplexně, zhodnotí, co je potřeba udělat a co mohou tyto zásahy přinést. Může navrhnout i další vylepšení domu a přizpůsobí jej současným nárokům.

Na služby projektanta a architekta se můžete obrátit při velkých rekonstrukcích starého domu, případně přístavbou, modernizací nebo nástavbou, ale z výše zmíněných důvodů není od věci společná spolupráce i při menších běžných úpravách, jako je výměna oken či zateplení domu. I tyto změny zasáhnou do organismu domu.

Mnoho změn, mnoho starostí- pro vás NE

Jaký bude postup práce a jakou bude mít vaše bydlení konečnou podobu bude určovat poloha nosných zdí, tvar krovu, velikost a umístění oken. Zásahy do nosných konstrukcí a fasády domu jsou nejkomplikovanější a vyžadují stavební povolení.

Územní rozhodnutí případně územní souhlas s novostavbou, či rekonstrukcí je procesní postup daný stavebním zákonem, který vede příslušný stavební úřad. Toho se ovšem nemusíte obávat. Zařídíme všechny potřebné dokumenty a povolení pro rekonstrukci domu na klíč za vás.

Součástí stavby a rekonstrukce mohou být i některé vestavěné druhy nábytku. Kuchyňské spotřebiče, šatní skříně, knihovny apod. V projektu i v rozpočtu na ně uděláme dostatečné místo. Vestavěný nábytek se vás bude týkat také při rekonstrukci bytu.

rekonstrukce bydlení

S námi víte do čeho jdete

Při realizaci víte přesnou cenu projektu rekonstrukce domu a práce je vždy kontrolována stavebním dozorem. Máte k dispozici kompletní projektovou dokumentaci a naši architekti s vámi proberou možné změny. Rádi vás uvidíme a vypracujeme pro vás nezávislý cenový návrh.

 

Objednat nezávaznou konzultaci zdarma!

 

 

Kompletní rekonstrukce rodinného domu

Rekonstrukce obytné části rodinného domu, kompletní rekonstrukcí prošlo přízemí rodinného domu, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, v návaznosti na vstupní halu a zázemí. Průběh kompletní rekonstrukce rodinného domu můžete vidět na fotografiích, které jsme přiložili níže.

Rekonstrukce rodinného domu na klíč

 Rekonstrukce RD domu s kompletní změnou původní dispozice a přestavbou interiéry a kompletní zařízení na klíč (realizace, projekt, průběh)

Přestavba rodinného domu na klíč

  Rekonstrukce RD domu s kompletní změnou původní dispozice a přestavbou interiéry a kompletní zařízení na klíč (realizace, projekt, průběh)

 

Rekonstrukce a přestavba podkrovního bytu v rodinném domě na klíč

 Kompletní přestavba RD a jeho podkrovní části, se změnou dispozičního řešení a kompletní zařízení interiéru nově vzniklého bytu.

Kompletní zařízení novostavby rodinného domu

Kompletní zařízení rodinného domu (Bungalow 250m2) na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby rodinného domu 2

Kompletní zařízení rodinného domu ( Bungalow 280m2 ) na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby rodinného domu 3

Kompletní zařízení 2 podlažního rodinného domu na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby rodinného domu 4

Kompletní zařízení 2 podlažního rodinného domu na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby rodinného domu 5

Kompletní zařízení rodinného domu ( Bungalow 232m2 ) na klíč dle projektu.

Rekonstrukce kompletního RD (statek) Retro design

Kompletní rekonstrukce RD (Statek) Retro design Rustikal na klíč dle nového projektu.

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)