Dřevěné kuchyně z masivu na míru

Nic nedodá vašemu domovu teplo a kouzlo jako dřevěná kuchyně. Přirozený vzhled, který se hodí do jakéhokoliv interiéru. Textura dřeva zajistí vaší kuchyni jedinečnost a originalitu. Ani ta nejdražší imitace dřeva nedodá kuchyni tak naturalistický a moderní design jako z masivu.

Moderní kuchyně z masivu

Dřevěná kuchyně může mít klasický, ale i moderní styl. Je jen na vás, co si vyberete. Se dřevem se dá opravdu dobře pracovat, a tak se dají vytvořit opravdu originální kousky. Stačí si vybrat dřevo, které na vás udělá dojem barvou a texturou. Můžete si nakombinovat dřevěnou kuchyňskou linku a skříňky s kuchyňskými dvířkami z masivu. Nejvíce se využívá dřevo z jasanu, dubu, smrku, mahagonu, ořechu, exotických dřevin a mnoho dalších.

Nemusíte se bát, že by zde nebyl velký výběr barev. Exotické dřeviny vám můžou vytvořit krásnou, bílou kuchyni se dřevem. Díky možnosti moření dřeva se dá barva doladit. Také můžete vybírat mezi povrchy dřeva. Mezi nejčastěji používané patří matný a lesklý.

Stačí jen doladit dřevo s úchyty, dřezem a jinými spotřebiči dle vaší libosti. Po spojení všech detailů získáte opravdu nadčasovou dřevěnou kuchyni.

Dřevěná kuchyně z masivu

Nadčasová dřevěná kuchyně

Dřevěná kuchyň vytvoří domov útulným a zároveň moderním, třeba při výběru bezúchytkových dvířek. Je důležité, abyste se hlavně vy cítili ve své kuchyni skvěle a mohli se vám tak lépe vařit veškeré pochoutky.

Kuchyně z masivu jsou velmi kvalitní a považují se za luxus mezi kuchyněmi, tak je třeba počítat s větší částkou za výrobu. Ta se pohybuje dle vzoru dřeviny, povrchu a dalšího zpracování. Také záleží, zda si necháte udělat kuchyň z masivu celou nebo jen její části.

Pokud se o svou dřevěnou kuchyni budete starat, bude vám dělat radost desítky let, neztratí svou hodnotu a pořád bude mít šmrnc. U těchto kuchyní je zapotřebí používat speciální vosky a přípravky na dřevěný nábytek, které snadno seženete na webu nebo v kutilských obchodech.

S námi jste své dřevěné kuchyni o krůček blíže

Tyto kuchyně se vyrábí na míru, proto jsme tady my! Rádi vám pomůžeme při prvním krůčku za vaší vysněnou kuchyní. Vy nám řeknete jak má vypadat, kolik si můžete dovolit do ní investovat a my vám najdeme tu nejlepší cestu k realizaci.

Je dřevěná kuchyně z masivu to, co hledáte? Ozvěte se nám! Nikdy neuděláte krok vedle pokud si s námi domluvíte nezávaznou konzultaci zdarma, kde se dozvíte věci, které potřebujete a nevíte.


Domluvit nezávaznou konzultaci zdarma!

 

 

Dřevěné kuchyně na míru - Fotogalerie

Ukázka naší práce - dřevěné kuchyně z masivu na míru. Tyto fotografie jsou pro vaši představu jakou kuchyni si můžete s námi pořídit i vy!

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.


T : +420 603 533 789 
T : +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)