Designové kuchyně

Hledáte něco speciálního a kvalitního, co se liší od klasických kuchyní? Designová kuchyně na míru je to pravé. Kombinace kvalitních materiálu a stylového zpracování zaručí, že bude vaše kuchyně originálním kouskem.

Rádi vám pomůžeme v cestě za vaší vysněnou kuchyní. Dáme hlavy dohromady, vy nám řeknete, jak si představujete vaši designovou kuchyň a my uděláme vše proto, abychom ji realizovali. Poradíme vám všechny možné vychytávky do kuchyně a možnosti, ať už se jedná o barvy nebo materiál.

Stylový vzhled se 100 % funkčností

Originální a osobitá kuchyň, kterou nikde v obchodě nenajdete. To jsou designové kuchyně na míru JEN PRO VÁS! Udělejte si kuchyň tak, jak jste ji ještě nikde neviděli, kuchyně, kterou si v obchodě s nábytkem nekoupíte. A nejdůležitější je, že ji vždy zůstane skvělá funkčnost a prvotřídní kvalita!

Jak taková kuchyně vypadá:

  • Můžete kombinovat matnou a lesklou barvu skříněk s linkou. Moderní je kombinace dřeva s kovem nebo betonem, které k sobě perfektně padnou.
  • V případě, kdy vaše kuchyně bude více elegantní než moderní, vždy v ní můžete využít moderní vychytávky. Když vybíráte úchyty skříněk vyplatí se využít možnost bez úchytových, které tvoří decentnost a jednoduchost.
  • Kvalitní materiál, za který se vyplatí připlatit, vaše kuchyně tak bude vypadat pořád skvěle a bude sloužit klidně i dalším generacím.
  • Různé tvary kuchyňské linky. Nemusíte se bát, pokud je váš prostor netradiční. Vždy něco vymyslíme!
  • Uspořádání prostoru tak, aby se vám dobře v kuchyni vařilo a měli jste vše vždy po ruce.

Moderní designová kuchyně na míru

Nakonec samozřejmě můžete vše sladit s designovými doplňky do kuchyně. Využití světel, tak, aby zvýraznily rysy a přednosti kuchyně. Extravagantní váza nebo exotická rostlina dodají kuchyni dokonalý šmrnc a finální verze je na světě. Můžete začít vařit v tom nejlepším prostředí, které jste si sami vysnili!

Fotogalerie designových kuchyní - ukázky naší práce

 Připravujeme...

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.

Telefon: +420 596 941 320
GSM: +420 603 533 789 
GSM: +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)