Návrh obývacího pokoje

Většinou je to ta největší místnost celé domácnosti a slouží nám jako multifunkční prostor. Chceme-li si pozvat přátelé, nejspíše je usadíme obývacího pokoje a poté tady i s celou rodinou v klidu relaxujeme a povídáme si. Většinou zde volíme kompromis mezi reprezentativní místností a zároveň domácí společenskou místností, kde pomocí svého stylu designu a volby doplňků vyjadřujeme svou osobnost navenek.

Elegantní nebo moderní?

Je opět na vás jaký styl preferujete. Naši specialisté na bytový design vám ovšem rádi poradí a navedou správným směrem. Rekonstrukce interiéru obývacích pokojů je vhodná předem důkladně naplánovat, jelikož zde často bývá více elektronických zařízení než v jiných prostorech domácnosti, a proto musí být důmyslně rozmístěny zásuvky, spínače a spousty dalších nezbytností.

Funkčnost především

Toto je vizitka za každou naši prací. Jsme detailisti a puntičkáři. Interiér obýváku musí být stejně funkční jako užitečný. Dospělí zde oslavují nebo odpočívají a děti si zde celé dny hrají. S tím také úzce souvisí dostatek úložného prostoru na který je třeba myslet při plánování rekonstrukce obývacího pokoje. Rádi vám poradíme v našem interiérovém studiu v Ostravě.

Fotogalerie interiéru obývacího pokoje

Připravujeme...

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)