Návrh ložnice

Zde se probouzíme do nového rána a usínáme do klidné noci, ale hlavně zde také odpočíváme. Každý má rád jiné prostředí ve kterém se cítí dobře a dobíjí jej. Interiér ložnice je proto taktéž individuálním prostorem a rádi vám pomůžeme navrhnout tuto část domácnosti k “obrazu svému” ať už půjde o hravý a barevný nebo moderní a jednoduchý design.

V jednoduchosti je krása

Vytvořit prostor, který na vás bude přímo “dýchat” a dobíjet vám energií, nemůže být logicky plný zbytečností. Proto zde bude hrát velkou roli rozmístění nábytku a bytových doplňků, se kterým vám poradí bytový architekt a společně najdeme prostor pro uložení všech potřebných věcí, aby to dávalo smysl.

Barvy hrajte

Poslední část a neméně důležitá je i v tomto případě kombinace barev a celkového designu prostoru. Jak jsme již zmínili, každý se cítí lépe v jiném prostředí a my tomu rozumíme. Pozornost věnujeme i barvám bytových doplňků a vybavení. Máme přitom na paměti, že na vnímání barvy má vliv účel místnosti, její rozměry a orientace na světovou stranu. Poradíme vám a vybereme společně vše od podlah a nábytku až po dveře a osvětlení.

Fotogalerie interiéru ložnice

Připravujeme...

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.


T : +420 603 533 789 
T : +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)