Vážení klienti, v návaznosti na nařízení vlády o přijetí krizových opatření je
naše studio na ul. Mongolská 1546/2, Ostrava - Poruba,
dočasně uzavřeno od 14.3.2020 do odvolání nařízení.
Nadále jsme s vámi v kontaktu a provádíme konzultace emailem a telefonicky.Návrh ložnice

Zde se probouzíme do nového rána a usínáme do klidné noci, ale hlavně zde také odpočíváme. Každý má rád jiné prostředí ve kterém se cítí dobře a dobíjí jej. Interiér ložnice je proto taktéž individuálním prostorem a rádi vám pomůžeme navrhnout tuto část domácnosti k “obrazu svému” ať už půjde o hravý a barevný nebo moderní a jednoduchý design.

V jednoduchosti je krása

Vytvořit prostor, který na vás bude přímo “dýchat” a dobíjet vám energií, nemůže být logicky plný zbytečností. Proto zde bude hrát velkou roli rozmístění nábytku a bytových doplňků, se kterým vám poradí bytový architekt a společně najdeme prostor pro uložení všech potřebných věcí, aby to dávalo smysl.

Barvy hrajte

Poslední část a neméně důležitá je i v tomto případě kombinace barev a celkového designu prostoru. Jak jsme již zmínili, každý se cítí lépe v jiném prostředí a my tomu rozumíme. Pozornost věnujeme i barvám bytových doplňků a vybavení. Máme přitom na paměti, že na vnímání barvy má vliv účel místnosti, její rozměry a orientace na světovou stranu. Poradíme vám a vybereme společně vše od podlah a nábytku až po dveře a osvětlení.

Fotogalerie interiéru ložnice

Připravujeme...