Vážení klienti, v návaznosti na nařízení vlády o přijetí krizových opatření je
naše studio na ul. Mongolská 1546/2, Ostrava - Poruba,
dočasně uzavřeno od 14.3.2020 do odvolání nařízení.
Nadále jsme s vámi v kontaktu a provádíme konzultace emailem a telefonicky.Zpracování projektu rekonstrukce

Plánujete rekonstrukci Vašeho bytu? Zajistíme pro vás vše od prvního nápadu k návrhu až po vlastní realizaci. Vyřídíme veškerá potřebná povolení, revize i závěrečnou kolaudaci.

Naší hlavní činností je specializace na kompletní rekonstrukce bytů a zařizování novostaveb RD nebo jejich rekonstrukce. Poradíme vám s vhodným dispozičním řešením bytu, s výběrem materiálů i zařizovacích předmětů. Každý byt je pro nás výzvou, snažíme se vždy respektovat přání zákazníka a současně zajistit proveditelnost přestavby bytu po technické stránce.

Nabízíme vám možnost vyřešit celkovou nebo částečnou rekonstrukci vašeho bytu na klíč. Díky dobré organizaci jednotlivých činností, která je založena na naší mnohaleté zkušenosti, nemusíte složitě shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich práci. Díky nám si tak ušetříte řadu starostí a vyhnete se časovým prostojům.
Ve svém týmu máme odborníky na vodoinstalace, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce i podlahářství. Naši odborníci dokážou kouzla s vnitřní dispozicí, s ohledem na nosné konstrukce objektu. Rekonstrukci koordinuje bytový architekt, který vám navrhne interiéry přesně podle vašich představ. Zákazníkovi nabízíme volnou ruku při výběru všech materiálů.