Zpracování projektu rekonstrukce

Plánujete rekonstrukci Vašeho bytu? Zajistíme pro vás vše od prvního nápadu k návrhu až po vlastní realizaci. Vyřídíme veškerá potřebná povolení, revize i závěrečnou kolaudaci.

Naší hlavní činností je specializace na kompletní rekonstrukce bytů a zařizování novostaveb RD nebo jejich rekonstrukce. Poradíme vám s vhodným dispozičním řešením bytu, s výběrem materiálů i zařizovacích předmětů. Každý byt je pro nás výzvou, snažíme se vždy respektovat přání zákazníka a současně zajistit proveditelnost přestavby bytu po technické stránce.

Nabízíme vám možnost vyřešit celkovou nebo částečnou rekonstrukci vašeho bytu na klíč. Díky dobré organizaci jednotlivých činností, která je založena na naší mnohaleté zkušenosti, nemusíte složitě shánět jednotlivé řemeslníky a plánovat jejich práci. Díky nám si tak ušetříte řadu starostí a vyhnete se časovým prostojům.

Ve svém týmu máme odborníky na vodoinstalace, elektroinstalace, zednické a obkladačské práce i podlahářství. Naši odborníci dokážou kouzla s vnitřní dispozicí, s ohledem na nosné konstrukce objektu. Rekonstrukci koordinuje bytový architekt, který vám navrhne interiéry přesně podle vašich představ. Zákazníkovi nabízíme volnou ruku při výběru všech materiálů.

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.


T : +420 603 533 789 
T : +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)