Návrh kuchyně

Pro mnohé z nás je kuchyně středobodem vesmíru nebo přinejmenším velmi frekventovaná místnost domácnosti. Často se interiér kuchyně stává součásti celkového zařízení bytu či domu a je tak příhodné sáhnout po řešení kuchyně na míru. Jsme tady pro vás abychom společně vytvořili funkční a designový interiér kuchyně, který si zamilujete.

S návrhem kuchyně vám poradíme

S návrhem kuchyně vám poradí bytový architekt, který přemýšlí dopředu a efektivně pracuje s jejím prostorem. Plynulá práce a pohodlí v kuchyni, dostatek úložného prostoru a vysoký komfort pohybu. Toto vše nám při realizaci leží na vědomí. Obecně platí, že cesty po kuchyni sem a tam se dají velmi jednoduše zkrátit. 

Široký výběr

Je tolik možností, jak by mohla vaše nová kuchyně vypadat. Různorodé kombinace barev a povrchů, lesklý nebo matný, kuchyň do tvaru U, rohová nebo s ostrůvkem. Paleta možností je opravdu pestrá. Pomůžeme vám ucelit myšlenky a nabídneme vhodné řešení kuchyně na míru levně a kvalitně, které bude odpovídat vašim představám.

Dobrý návrh ušetří čas i peníze

Nabízíme kompletní servis při tvorbě a realizaci kuchyní a bytových interiérů. Součástí jsou výhodné balíčky k realizaci formou výrazných slev a bonusů pro rozsáhlejší projekty. Naše realizace obsahují vždy v základu nadstandardní prvky jako kování BLUM, dekorativní povrchy, spotřebiče, kvalitní příslušenství, jakost a zákaznický servis. S hotovým návrhem jste už jen krůček k samotnému zahájení rekonstrukce kuchyně.

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.


T : +420 603 533 789 
T : +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)