Návrh koupelny

Koupelna je považována za velice intimní místnost a je zde určitě mnoho prvků nad kterými se musíme zamyslet již při plánování rekonstrukce. Chceme se zde cítit pohodlně a bezpečně, takže nám zde půjde o design tak o funkčnost.

Koupelna, to je soukromí a pohodlí

Sprcha či koupel je jeden z důvodů proč se mnoho z nás těší po dlouhém dni domů a nechceme řešit nešvary staré koupelny. Dnes a denně se u zákazníků potýkáme s problémy, kde z koupelny “utíká” mnoho tepla nebo je koupelna již dostatečně poznamenána časem. Ať už tedy řešíte změnu interiéru koupelny z funkčních důvodu nebo estetických, dokážeme vám postavit koupelnu, kde se budete každý den rádi vracet. Pomůžeme vám vybrat vhodnou dlažbu a obklady, tak i zbytek vybavení interiéru koupelny.

S místem si poradíme

Když přijde na boj s velikosti prostoru, jsme o několik kroků napřed. Se zkušenostmi bytového architekta a zkušenostmi našich řemeslníků si hravě poradíme i s těmi nejmenšími prostory. Přijeďte navštívit naše interiérové studio v Ostravě a sdělte nám představy o vaši vysněné koupelně.

Interiérové studio

ZařizujiByt.cz
Mongolská 1546/2
708 00  Ostrava - Poruba

Interiérové studio a projekční kancelář se nachází v bývalém komplexu Nová síň a galerie umění.

Telefon: +420 596 941 320
GSM: +420 603 533 789 
GSM: +420 737 817 075
E-mail: info@zarizujibyt.cz

Máte dotaz? Napište nám

Vážení klienti, naše studio je pro Vás otevřeno.
Podmínkou je předem se telefonicky objednat na tel: 603 533 789 na přesné datum a čas!!!
(z důvodu omezení počtu osob ve studiu)