Vážení klienti, v návaznosti na nařízení vlády o přijetí krizových opatření je
naše studio na ul. Mongolská 1546/2, Ostrava - Poruba,
dočasně uzavřeno od 14.3.2020 do odvolání nařízení.
Nadále jsme s vámi v kontaktu a provádíme konzultace emailem a telefonicky.Návrh koupelny

Koupelna je považována za velice intimní místnost a je zde určitě mnoho prvků nad kterými se musíme zamyslet již při plánování rekonstrukce. Chceme se zde cítit pohodlně a bezpečně, takže nám zde půjde o design tak o funkčnost.

Koupelna, to je soukromí a pohodlí

Sprcha či koupel je jeden z důvodů proč se mnoho z nás těší po dlouhém dni domů a nechceme řešit nešvary staré koupelny. Dnes a denně se u zákazníků potýkáme s problémy, kde z koupelny “utíká” mnoho tepla nebo je koupelna již dostatečně poznamenána časem. Ať už tedy řešíte změnu interiéru koupelny z funkčních důvodu nebo estetických, dokážeme vám postavit koupelnu, kde se budete každý den rádi vracet. Pomůžeme vám vybrat vhodnou dlažbu a obklady, tak i zbytek vybavení interiéru koupelny.

S místem si poradíme

Když přijde na boj s velikosti prostoru, jsme o několik kroků napřed. Se zkušenostmi bytového architekta a zkušenostmi našich řemeslníků si hravě poradíme i s těmi nejmenšími prostory. Přijeďte navštívit naše interiérové studio v Ostravě a sdělte nám představy o vaši vysněné koupelně.

Fotogalerie koupelen a toalet

Připravujeme...