Rekonstrukce domu Ostrava

Rozhodli jste se pro kompletní rekonstrukci domu a nevíte kde začít? Už nyní jste na správné cestě za vysněným domovem. Jsme odborníci za slovo vzatí v oblastí bydlení. Celý projekt rekonstrukce domu se musí důkladně naplánovat.

Nejde jen o vzhled

Starší dům může skrývat mnoho neznámých a při rekonstrukci rodinného domu obdobně jako u novostavby, je cílem architekta vytvořit návrh a ten uvést do života. Architekt dokáže vidět věci komplexně, zhodnotí, co je potřeba udělat a co mohou tyto zásahy přinést. Může navrhnout i další vylepšení domu a přizpůsobí jej současným nárokům.

Na služby projektanta a architekta se můžete obrátit při velkých rekonstrukcích starého domu, případně přístavbou, modernizací nebo nástavbou, ale z výše zmíněných důvodů není od věci společná spolupráce i při menších běžných úpravách, jako je výměna oken či zateplení domu. I tyto změny zasáhnou do organismu domu.

Mnoho změn, mnoho starostí- pro vás NE

Jaký bude postup práce a jakou bude mít vaše bydlení konečnou podobu bude určovat poloha nosných zdí, tvar krovu, velikost a umístění oken. Zásahy do nosných konstrukcí a fasády domu jsou nejkomplikovanější a vyžadují stavební povolení.

Územní rozhodnutí případně územní souhlas s novostavbou, či rekonstrukcí je procesní postup daný stavebním zákonem, který vede příslušný stavební úřad. Toho se ovšem nemusíte obávat. Zařídíme všechny potřebné dokumenty a povolení pro rekonstrukci domu na klíč za vás.

Součástí stavby a rekonstrukce mohou být i některé vestavěné druhy nábytku. Kuchyňské spotřebiče, šatní skříně, knihovny apod. V projektu i v rozpočtu na ně uděláme dostatečné místo. Vestavěný nábytek se vás bude týkat také při rekonstrukci bytu.

S námi víte do čeho jdete

Při realizaci víte přesnou cenu projektu rekonstrukce domu a práce je vždy kontrolována stavebním dozorem. Máte k dispozici kompletní projektovou dokumentaci a naši architekti s vámi proberou možné změny. Rádi vás uvidíme a vypracujeme pro vás nezávislý cenový návrh.