Vážení klienti, v návaznosti na nařízení vlády o přijetí krizových opatření je
naše studio na ul. Mongolská 1546/2, Ostrava - Poruba,
dočasně uzavřeno od 14.3.2020 do odvolání nařízení.
Nadále jsme s vámi v kontaktu a provádíme konzultace emailem a telefonicky.Návrh interiéru bytů i domů v Ostravě a okolí

Je důležité aby chod domácnosti byl plynulý a přirozený. Byty navrhujeme jako místa, která vám jsou vlastní a kde se budete cítit svobodně.

Rozvržení bytu

Navrhnout funkční interiér bytu znamená vytvořit dostatek místa i s dispozičním omezením, jak tomu obvykle u bytu bývá. Zde se určitě vyplatí diskutovat možná řešení s bytovým architektem, kterému prošlo rukami stovky atypických interiérů nebo malých bytových interiérů (jednotek). Vaše inspirace interiéru bytu můžete přinést k nám do interiérového studia v Ostravě a společně z nich vytvoříme skutečný projekt.

Zařízení bytu

Vždy se snažíme nakládat s každým centimetrem plochy užitečně, aby ve výsledku měla každá věc své místo a přesto prostor zůstal vzdušný a líbivý. Design bytu může být pěkný na pohled, ale i praktický. Není nic horšího než se zabarikádovat věcmi, které se k sobě ani nehodí. Navrhujeme originální interiéry (Zde máme ukázky návrh interiéru bytu na míru a na klíč) a samozřejmě i vhodné zařízení do bytu. Vytvoříme společně místo, kde budete moci být sami, s rodinou nebo přáteli.

Kompletní zařízení novostavby RD1

Kompletní zařízení rodinného domu (Bungalow 250m2) na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby RD2

Kompletní zařízení rodinného domu ( Bungalow 280m2 ) na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby RD3

Kompletní zařízení 2 podlažního rodinného domu na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby RD4

Kompletní zařízení 2 podlažního rodinného domu na klíč dle projektu.

Kompletní zařízení novostavby RD5

Kompletní zařízení rodinného domu ( Bungalow 232m2 ) na klíč dle projektu.